Bodo/Glimt je včeraj, ob 14.30 uri, v 1. krogu norveške Eliteserien gostoval pri ekipi Fredrikstad. Bodo/Glimt je na gostovanju vknjižil zmago z rezultatom 2:0, kar dvakrat pa se je v statistiko vpisal 23-letni Nino Žugelj.

23-letni Žugelj v klubskih barvah vedno bolj opozarja nase z dobrimi igrami. Na zadnjih nekaj reprezentančnih zborih je bil redno prisoten in na seznamu selektorja Matjaža Keka. Včeraj je na tekmi prispeval kar dve asistenci.

V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Žugelj je za prvi gol podal v 47. minuti, drugo asistenco pa je vknjižil v 70. minuti. Nekdanji član Maribora je igro zapustil v sodnikovem dodatku.

Naloži več novic od KF

Korošec zabil Panathinaikosu, ki pa v Bolgarijo potuje s prednostjo (VIDEO)

Grški Panathinaikos je, s pomočjo dveh Slovencev, evropsko sezono pričel z zmago nad Botev…