Nogometaši ruskega Orenburga so lani izpadli iz elitne ruske Premier lige in posledično letos nastopajo v drugoligaški konkurenci. Član Orenburga je še vedno Žiga Škoflek, ki je pred dobrim letom k našim slovanskim bratom prestopil iz velenjskega Rudarja.

Orenburg je v današnji tekmi 7. kroga druge ruske lige gostoval pri Fakel Voronežu. Gostje so tekmo dobili z rezultatom 0:2, med strelce pa se je vpisal tudi Škoflek, ki je sicer srečanje začel na klopi za rezervne igralce. V igro je vstopil v pozni 92. minuti in potreboval pičle tri minute, da je dosegel svoj prvi zadetek v letošnji sezoni. Orenburg, katerega član je še vedno tudi Ricardo Alves, ostaja vodilni na lestvici druge ruske lige.

Naloži več novic od Urban Podvratnik

Le Havre prekinil niz brez zmag

Le Havre je v 32. krogu francoske Ligue 1 gostil Strasbourg. Varovanci Luke Elsnerja so na…