Na Poljskem sta se med strelce ponovno vpisala dva slovenska nogometaša. 28. krog poljske Ekstraklasa, je prinesel zadetka Romana Bezjaka in Gorana Cvijanovića.

Robert Bezjak in Nemanja Mitrović, ki nastopata za Jagiellonio Bialystok sta gostila Arka Gydnia in se veselila šestnajste zmage v prvenstvu. Po zaostanku je za izenačenje na 1:1 v 40. minuti poskrbel prav Roman Bezjak, ki je bil na igrišču vse do 86. minuti, ko ga je zamenjal Jakub Wojcicki, ki je v 95. minuti zadel za zmago z 3:2. Nemanja Mitrović je na igrišču prebil vseh vso srečanje. Bezjak je za svojega novega delodajalca dosegel drugi zadetek..

Goran Cvijanović je s svojo Korono iz Kielc gostil Gornik Zabrze in že v 2. minuti povedel svojo ekipo v vodstvo, zadel je iz najstrožje kazni. To je bil že sedmi zadetek za primorskega vezista, ki je v začetku drugega polčasa mesto prepustil Michaelu Gardawskemu.

Graški dvojec že hladil penino, a na naslov bo še potrebno počakati

Graški Sturm je na vročem gostovanju pri LASK-u vse do zadnje četrtine dvoboja držal vodst…