Foto: Nicky Kristl Deli na Facebook Deli na Twitter Deli na Google+ Deli na Reddit Deli na Pinterest Deli na Linkedin Rijeka je že v petek doma proti Dinamu zabeležila drug zaporedni ligaški poraz ter pristala na razpredelnici za vodilnimi Zagrebčani in splitskim Hajdukom na 3.mestu, kjer si točkovno dela družbo še z Osijekom in Slaven Belupom. ˝Čestitam Dinamu na zasluženi zmagi, enostavno smo bili premalo odločni in agresivni. Kvaliteten nasprotnik je izkoristil naše slabe trenutke, v drugem polčasu smo poskušali doseči gol, ki bo ponovno odprl tekmo,˝ so bile prve besede Keka po tekmi, ki zagotovo ni bil zadovoljen z razpletom in slabo formo svoje ekipe. Poudaril je tudi, da se ekipa nahaja v manjši krizi glede doseganja zadetkov, toda časa ni na pretek, saj jih v torek že čaka evropski obračun proti Grkom. Pol ure so domačini imeli premoč, ki pa je niso znali izkoristiti. Matjaž je svoje videnje pojasnil takole : ˝Imeli smo igralcev več in cel čas delali pritisk ter napadali, ampak se nam na žalost ni izšlo. Že tri tekme nismo dosegli gola, potem moraš zgolj čestitati nasprotniku, da je bil boljši.˝ Mariborčan je bil zelo vesel bučne podpore med tekmo in po tekmi, navijačem se je zahvalil z naslednjimi besedami: ˝Velika hvala navijačem, kajti podpora po tekmi je zelo pomembna za ekipo, ko smo se trudili in poskušali, ampak nismo mogli zabiti gola˝. Denis Vöröš