Tim Matavž  je pred tedni dres nizozemskega PSV-ja zamenjal za Augsburgovega, s katerim se bo meril v nemški Bundesligi. Bavarci so se danes pomerili s turškim prvoligašem Trabzonsporjem in ga premagali s 3:1.

Primorski napadalec je v igro vstopil pred začetkom drugega polčasa, ko so gostje vodili z 0:1, saj je že v uvodni minuti obračuna nemško mrežo zatresele Karadeniz. Augsburg je za preobrat in tri zadetke potreboval vsega pet minut, levji delež k zmagi s 3:1 pa je z dvema zadetkoma pristavil tudi slovenski reprezentant. Matavž je s prvim zadetkom, po podaji Ostrzoleka, v 68. minuti poravnal izid, v 71. minuti je za vodstvo zadel Djurdjić, Matavž pa je dve minuti zatem po predložku Kohra postavil končni izid srečanja.