Luka Majcen še naprej uspešno zastopa barve indijskega drugoligaša Churchill Brothers.

Na današnji tekmi 11. kroga tamkajšnje drugoligaške I-League, je ob zmagu svoje ekipe na gostovanju pri Gokulam Kerala v svojo statistiko vpisal kar tri zadetke. Prvega je dosegel v 26. minuti in tako postavil rezultat prvega polčasa 0:1. V drugem, z zadetki bolj bogatem polčasu, pa je pristavil še dva. V 53. minuti je prednost gostov povišal na 0:2. Nato so mrežo v 80. minuti zatresli domači, a je Majcen nato dosegel še svoj tretji zadetek, ko je tri minute pred koncem rednega dela zabil iz najstrožje kazni za 1:3. S tem se je 31-letnik odkupil svoji ekipi, saj je tri minute pred tem že zapravil strel z bele točke. Domači Gokulam je v drugi minuti sodniškega dodatka še uspel znižati na 2:3, a je pri tem na koncu tudi ostalo in ekipa nekdanjega napadalca Triglava se je veselila nove zmage.

Churchill Brothersi so z dvaindvajsetimi točkami vodilni v indijski drugi ligi po odigranih 10-ih tekmah, Majcen pa je s kar osmimi zadetki prvi strelec prvenstva!

Tudi Zajc evropsko sezono sklenil v četrtfinalu

Slovenski nogomet je ostal brez predstavnikov v zaključnih bojih evropskih klubskih tekmov…