Slovenska reprezentanta sta že odigrala dvoboja tretjega kroga elitne Lige prvakov, Petar Stojanović brani barve zagrebškega Dinama, medtem ko Jan Oblak brani v vrstah Atletica iz Madrida.

Slovenski reprezentančni vratar je še drugo srečanje zapored v Ligi prvakov ohranil mrežo nedotaknjeno, tokrat so nasproti stali nogometaši Bayerja, ki so bili poraženi z rezultatom 1:0. Edinega zadetka na srečanju se je v 78. minuti veselil Alvaro Morata in Špancem priigral sedmo točko v skupinskem delu.

Zagrebški Dinamo je na gostovanju v Donjecku zaostajal z 1:0, nato je večkratni hrvaški prvak v 60. minuti prešel v vodstvo z reyultatom 1:2. Kljub temu, so se morali zadovoljiti s točko, saj so Ukrajinci petnajst minut pred koncem uspeli izzid poravnati in postaviti končnih 2:2.

Oblakov Atletico po treh odigranih srečanjih trenutno zaseda prvo mesto skupine D, medtem ko je Dinamo po nepopolnem tretjem krogu na drugem mestu skupine C.

Shakthar – GNK Dinamo Zagreb 2:2

Atletico Madrid – Bayer Leverkusen 1:0