Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić je v tretjem krogu Lige prvakov z Atalanto gostoval v Manchestru. Po vodstvu italijanskeg prvoligaša je domači City slavil kar s 5:1.

V 26. minuti srečanja je Iličić v hitrem protinapadu prodiral po desni strani, v kazenskem prostoru ga je zaustavil Fernandinho in sodnik je pokazal na belo točko. Gostje so uspešno izvedli kazenski udarec in povedli z 0:1. Do konca prvega polčasa so domači uspeli obrniti rezultat v svojo korist, v drugem delu pa so še trikrat ugnali gostujočega vratarja in slavili visoko zmago.

Iličićeva Atalanta ostaja na zadnjem mestu skupine C, brez osvojene točke v dosedanjem delu Lige prvakov.

Manchester City – Atalanta 5:1