Poljska – Ekstraklasa, 21. krog
Slask vs. Gornik 2:1
Rok Elsner je srečanje odigral kot defenzivni vezist, v 77. minuti ga je zamenjal Cetnarski. Dalibor Stevanović pa pa ni dobil priložnosti za igro.
Widzew Lodž vs. Gornik 3:1
Denis Kramar je tokrat odigral celotno srečanje.
Legia vs. Zaglebie 2:0
Marko šulerja ni bilo v kadru za srečanje.

Poljska – 1. liga, 22. krog
Cracovia vs. Dolzan 0:2
Andraž Struna je odigral celotno srečanje. Rok Štraus je poškodovan.

Italija – Serie A, 31. krog
Inter vs. Atalanta 3:4
Samir Handanović je odigral celotno srečanje.
Sampdoria vs. Palermo 1:3
Josip Iličić je v 55. min po imenitnem slalomu med branilci Sampdorie zadel za 2 proti 1, trener ga je zamenjal v 89. minuti. Jasmin Kurtić je odigral celotno srečanje.
Udinese vs. Chievo 3:1
Oba reprezentanta sta odigrala celotno srečanje in oba prejela tudi rumeni karton, Cesar v 79. minuti, Jokić pa v 31. minuti.
Rene Krhin je v 9. min 2. polčasa zamenjal nerazpoloženega Pazienzo.
Bologna vs. Torino 2:2
Srečanje je začel v prvi postavi in bil menjan v 82. minuti. Valter Birsa ni kandidiral za srečanje.

Italija – Serie Bwin, 35. krog
Modena vs. Pro Vercelli 1:0
Siniša Anđelković je odigral celotno srečanje. Dejan Lazarević je začel v prvi postavi, imel je tudi 2 možnosti za zadetek, vendar je golman doboro posredoval, menjan je bil v 76. min.
Padova vs.Varese 1:1
Aljaž Struna si je srečanje ogledal s tribune. Enej Jelenič pa je tik pred koncem srečanja zamenjal Bonazzolija.
Hellas Verona vs. Ternana 2:1
Armina Bačinović je sedel klopi za rezervne igralce in ni dobil priložnosti za igro.
Virtus Lanciano vs. Juve Stabia 1:1
Danijel Mačeta ni kandidiral za srečanje

Nizozemska – Eredivise:
Willem 2 – PSV Eindhoven 1:3
Tim Matavž je tokrat začel v prvi enajsterici, na žalost pa tokrat ni dosegel zadetka. Zamenjan je bil v 87. minuti, ko ga je zamenjal Locadia.
Groningen – Herenveen 3:1
Andraž Kirm je začel tekmo v prvi enajsterici in tako še enkrat več potrdil, da je pomemben člen Groningena.
Feyenoord – VVV Venlo 1:0
Aleksandar Radosavljevič je srečanje začel v prvi enajsterici in bil zamenjan v 85. minuti.

Nizozemska – Jupiler League:
Emmen – Volendam 0:2
Rok Roj je celotno srečanje presedel na klopi za rezervne igralce.

Portugalska – Primeira Liga:
Rio Ave – Setubal 2:1
Jana Oblaka ni bilo v ožjem izboru za to tekmo.

Bolgarija – A Grupa:
Levski Sofija – PFC Beroe Stara Zagora 2:0
Rene Mihelič je tekmo začel že na standardni poziciji pri Levskem, na poziciji napadalnega vezista. Odigral je celotno srečanje. Velja omeniti še nastop v pokalu proti Litexu, kjer je Levski izgubil prejšnji teden z 2:1. Rene je bil v začetni enajsterici, na igrišču pa je ostal do 85. minute, ko ga je zamenjal Yovov.
Botev Plovdiv – Cherno More 3:1
Sebastjan Komel je začel in odigral celotno srečanje.
Razgrad PFK – Litex Lovech 0:0
Roman Bezjak tokrat ni bil v ožjem izboru trenerja Ludgoretsa za tekmo 20. kroga A Grupe.

Nemčija – 2. Bundesliga:
Kaiserslautern – Koln 3:0
Tokratno gostovanje pri tekmecu za napredovanje v 1. Bundesligo, sta Maroh in Brečko izgubila. Oba sta odigrala celotno srečanje, Maroh je v 12. minuti prejel rumeni karton, Brečko pa je bil kapetan svojega moštva.
Bochum – Aue 0:3
Zlatko Dedič je tekmo začel na klopi za rezervne igralce in prišel v igro v 46. minuti tekme, ko je zamenjal Iashvilija.

Madžarska – Nemzeti Bajnokság:
Pecsi – Gyor 0:2
Tudi tokrat je Rok Kronaveter dokazal svojo kvaliteto. Zadel je za končnih 0:2 v 29. Minuti tekme. Z levo nogo je matiral gostujočega vratarja. Zoran Zeljković je za Pecsi začel srečanje v prvi enajsterici in bil taktično zamenjan v 67. minuti.
Egri – MTK Budapest 0:3
Darko Brljak je začel tekmo v vratih Egrija, vendar razloga za veselje ni imel.

Madžarska – Ness Hungary NB II – West
Zalaegerszeg – Veszprem 3:2
Safet Jahić je uspešno branil vratara Zalaegerszega. Na sredini igrišča pa je Denis Grbič odigral srečanje do 87. minute in dobil v tem času en rumeni karton.

Avstrija – Bundesliga:
RB Salzburg – Sturm Graz 3:0
Tokrat je Kevin Kampl v svojo statistiko vpisal eno asistenco in en rumeni karton v 38. minuti tekme. V 81. minuti ga je zamenjal Teigl.
Austria Vienna – Wolfsberger 0:4
Dare Vršič je dobil priložnost v začetni enajsterici, vendar ni imel razloga za veselje, saj jih je gostujoči Wolfsberger premagal kar s 0:4. Vršič je bil zamenjan začetku drugega polčasa.