V 23. krogu francoske Ligue 1 je Le Havre gostil Reims. Varovanci Luke Elsnerja so doživeli tretji zaporedni poraz v francoskem prvenstvu. Reims je zmagal z 2:1.

Le Havre v Ligue 1 ni zmagal že pet tekem. Današnji poraz je bil tretji v nizu. Kljub izenačenju je domača obramba podlegla gostujočemu pritisku. Prvi polčas se je odvil brez zadetkov. Gostje so povedli v 64. minuti, ko je bil natančen Mohamed Daramy. Za izenačenje na 1:1 je zadel Toure, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko. Pozno v sodnikovem dodatku je za zmago Reimsa zadel Mohamed Daramy, ki se je podpisal še pod drugi zadetek na tekmi. 22-letnik je bil glavni junak svoje ekipe, ki je domov odnesla vse tri točke.

Elsnerjevi varovanci so trenutno na skromnem štirinajstem mestu. Po 23 odigranih tekmah ima Le Havre 24 točk.