V četrtem krogu italijanskega pokala je Miha Zajc slavil na genovskem derbiju in se veselil uvrstitve v naslednji krog. Tam bo barve Parme branil tudi Jasmin Kurtić.

Genoa je gostovala pri mestnemu tekmecu Sampdorii in na stadionu Luigija Ferrarisa slavila po preobratu. Sampdoria je namreč po zadetku Verreja na odmor odšla z minimalnim vodstvom, a je Genoa v drugem delu uprizorila preobrat in med 60. in 72. minuto s tremi zadetki prišla do prestižne zmage. Za goste je dvakrat bil uspešen Scamacca, en zadetek je prispeval Lerager. Zajc je v gostujoči ekipi srečanje začel v prvi postavi in je bil zamenjan ob polčasu. Član slovenske mlade reprezentance Nik Prelec je pri domačih celotno tekmo spremljal s klopi za rezervne igralce.

Že dan prej se je s Parmo napredovanja v naslednji krog veselil tudi Kurtić. Križarji so na domačem terenu gostili drugoligaša Cosenzo in slavili z rezultatom 2:1. Vsi trije zadetki so padli že v prvem delu. Brunetta je zabil oba gola za Parmo, medtem ko je za goste iz juga Apeninskega polotoka bil uspešen Corsi. Kurtić je dvoboj začel v prvi postavi in je na terenu preživel 78 minut.