V četrtfinalu turškega pokala je prvoligaš Ankaragucu gostil Fenerbahçe, katerega član je 29-letni Miha Zajc. Nogometaši domače ekipe so zmagali s kar 3:0 in tako zadali visok ter boleč poraz turškemu velikanu. 29-letni Slovenec ter soigralci so tako zaključili pot v turškem pokalu, pred njimi pa so tekme v turškem prvenstvu ter evropski konferenčni ligi.

Domači so v prvem polčasu dosegli kar dva zadetka. Za zgodnje vodstvo domače zasedbe, je v 10. minuti, poskrbel Olimpiu Morutan. V 33. minuti je sledilo povišanje vodstva na 2:0. Za 2:0 je v polno meril Chatzigiovanis. Fenerbahçe je na odmor odšel s kar dvema goloma zaostanka. Slovenski reprezentant je tekmo začel od prve minute, iz igre pa je odšel v 46. minuti. Tik pred koncem tekme so domači zadeli še za 3:0. V 89. minuti je gol dosegel Garry Rodrigues.

Zajc in soigralci bodo ponovno na delu 2. marca, ko bodo v 28. krogu turške Super Lig gostovali pri ekipi Hatayspor.

Naloži več novic od KF

Šeško natančen proti Dortmundu

RB Leipzig je danes, ob 15.30 uri, gostil Dortmund. Rdeči biki so na tekmi 31. kroga v nem…