V 24. krogu španske La Lige je Sevilla gostila Atletico Madrid. Atleti so na gostovanju doživeli minimalen poraz, ki je lahko v nadaljevanju sezone odločilen v boju za sam vrh lestvice. Jan Oblak ni uspel ohraniti mreže nedotaknjene. Zmaga Seville z 1:0, je v letošnji skromni sezoni izjemno pomembna.

Edini zadetek na tekmi je dosegel Isaac Romero, ki je bil natančen v 15. minuti srečanja. V nadaljevanju tekme zadetkov ni bilo več. Atleti so po prejetem zadetku silovito napadali, vendar niso uspeli zadeti. V zadnji tretjini igrišča je nogometašem iz španske prestolnice primanjkovala koncentracija. Jan Oblak je odigral vseh 90 minut, a je ponovno moral vsaj enkrat po žogo v svojo mrežo.

Madridčani se bodo 17. februarja pomerili proti Las Palmasu. Tekma 25. kroga bo na sporedu v soboto ob 14:00.

Naloži več novic od KF

Korošec zabil Panathinaikosu, ki pa v Bolgarijo potuje s prednostjo (VIDEO)

Grški Panathinaikos je, s pomočjo dveh Slovencev, evropsko sezono pričel z zmago nad Botev…