V 34. krogu hrvaškega državnega prvenstva je Osijek na domačem terenu gostil Šibenik in slavil z rezultatom 3:0. Slavonci so v tej sezoni vknjižili že 21. zmago, kar je nov klubski rekord.

Osijek je do visoke zmage prišel šele v drugi polovici nadaljevanja. V 65. minuti je za vodstvo poskrbel Ivan Santini, le deset minut po vstopu v igro, natančneje v 73. minuti, pa se je ob strelu Ramona Miereza z odlično podajo izkazal Bohar in argentinskemu napadalcu zares ni bilo težko zabit 22. zadetek v sezoni. Piko na i so domačini postavili v tretji minuti sodnikovega dodatka, ko je Adam Gyurcso zabil za končnih 3:0. V vrstah Osijeka je nastop vknjižil tudi Mario Jurčević, ki je srečanje začel v prvi postavi in je na terenu preživel 86 minut, ko je bil zamenjan.

Osijek – Šibenik 3:0 (0:0)
Santini (65′), Mierez (73′), Gyurcso (90+3′)

Akcija ob zadetku za 2:0 (asistenca Bohar) od 3:28 naprej: