Nogometaši Osijeka so včeraj odigrali zaostalo tekmo 9. kroga hrvaškega državnega prvenstva. Pri moštvu Nenada Bjelice je gostovala Istra, od katere so bili nogometaši Osijeka boljši z rezultatom 4:1. Med strelce se je vpisal tudi Damjan Bohar, ki je prišel do svojega drugega zadetka na Hrvaškem. Slovenski reprezentant je v 45. minuti uspešno realiziral najstrožjo kazen.

Bohar je odigral 88 minut srečanja, Mario Jurčević pa je bil na zelenici vse do 76. minute. Naslednji obračun nogometaše Osijeka čaka v nedeljo, ko bodo na Rujevici odigrali derbi kroga proti Rijeki. Trenutno so na prvenstveni lestvici po točkah izenačeni z vodilnim Dinamom, vendar imajo odigrano tekmo več.