V 22. krogu poljske Ekstraklase je Korona gostila Legio. Gledalci so bili priča šestim zadetkom. Na tekmi, ki se je končala z nedoločenim izidom 3:3, je dvakrat zadel Blaž Kramer.

Blaž Kramer je v 6. minuti poskrbel za zgodnje vodstvo z 1:0. Slovenski osrednji napadalec je odlično strelsko formo potrdil z še enim zadetkom. 27-letni Kramer je vodstvo, na 2:0, povišal v 30. minuti. Pred koncem prvega polčasa so domači uspeli zmanjšati zaostanek. Remacle je v 45. minuti dosegel gol za 1:2. Za 3:1 je v 60. minuti zadel Marc Gual. Gostje so v nadaljevanju uspeli zapraviti vodstvo. Za 2:3 je zadel Šikavka, za končnih 3:3 pa Adrian Dalmau.

Legia je po 22 odigranih tekmah pri 37 točkah, trenutno pa zasedajo peto mesto. Kramer in soigralci bodo 2. marca gostili Pogon.