Ponoči oziroma zjutraj po našem času so bili odigrani dvoboji ameriške MLS lige. Nogometaši New England Revolution, kjer igra slovenski branilec Antonio Delamea Mlinar (nocoj ni dobil priložnosti), so s 3:1 premagali Montreal Impact.

Portland Timbersi so gostili Seattle Sounderse in slavili minimalno zmago, z rezultatom 1:0. Slovenski vratar Aljaž Ivačič tokrat ni dobil priložnosti v vratih domačih. Kar s 4:0 so nogometaši Chicaga premagali goste iz Houstona. Mrežo gostov je načel nekdanji slovenski reprezentančni napadalec Robert Berić, zadel je v 15. minuti srečanja. V vrstah gostov je celotno srečanje odigral reprezentant Aljaž Struna.

Nekdanji član Olimpije je okrepil klub v sedmi ligi

Ben Gasser, ki je za Olimpijo zbral vsega 9 minut na dveh tekmah, je našel nov klub. Nikol…