V 25. krogu turške Super Lig sta se pomerila Fenerbahče in Alanyaspor. Obračun dveh slovenskih reprezentantov se je končal z nedoločenim izidom 2:2. Jure Balkovec je odigral vseh 90 minut, medtem ko Miha Zajc ni dobil priložnosti za dokazovanje.

Prvi so v 12. minuti povedli gostje, strelec zadetka pa je bil Loide Augusto. Balkovec in soigralci so na odmor odšli z golom prednosti. Za izenačenje na 1:1, je v 49 minuti poskrbel izkušeni 35-letni Dušan Tadić, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko. Tokrat so povedli nogometaši domačega moštva. Za 2:1 je zadel Edin Džeko, ki je v polno meril deset minut po izenačenju. V 63. minuti je sledilo izenačenje na 2:2 in hkrati končni izid tekme. Strelec prvega zadetka Loide Augusto se je podpisal tudi pod drug zadetek svojega moštva.

Alanyaspor ima po 25 odigranih tekmah 28 točk, kar pomeni trenutno štirinajsto mesto na lestvici.