Slovan iz Bratislave tlakuje pot k novi lovoriki na Slovaškem. V četrtfinalni tekmi tamkajšnjega pokala so varovanci Darka Milaniča visoko premagali in izločili Petržalko, sicer slovaškega drugoligaša. Končalo se je z rezultatom 5:1 in petardo v gostujoči mreži. Pri dveh zadetkih domačih sta vidno vlogo odigrala tudi Kenan Bajrić in Alen Ožbolt. Vsak od njiju je prispeval po eno asistenco.

Bajrić je v 40. minuti lepo podal za 3:0, kar je bil tudi končni rezultat prvega polčasa. V drugem delu igre se je z asistenco izkazal še Alen Ožbolt, ki je podal za zadnji peti zadetek svoje ekipe.

Poleg Slovana so polfinalisti slovaškega pokala še MŠK Žilina, Banska Bystrica in Košice.

Naloži več novic od Urban Podvratnik

Jan Oblak in soigralci zaključili v ligi prvakov

Dortmund je na povratni tekmi v ligi prvakov gostil Atletico. Madridčani so na zahtevnem g…