Zgodovina pokala

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Zgodovina pokala

#1

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 12. Avg 2014 02:51

Evo, še to, če koga zanima.

Začelo se je s prvo sezono leta 1991, ko so v pokalu edinkrat nastopili prav vsi slovenski klubi (kar 297).
Prvi del se je igral po MNZjih, najboljših osem pa je potem nadaljevalo po sistemu vzhod-zahod.

1991/92

MNZ Ljubljana
osmina finala:
Slavija SET - SCT Olimpija 0:2
Ilirija-Rudar (T) 4:5 (pen)
Kočevje-Medvode 0:3
Elan-Svoboda 2:4 (pen)
Ihan-Domžale 2:1
Tabor 69-Ljubljana 1:5
Svoboda (K)-Zagorje 3:1
Mengros-Slovan 3:4
četrtfinale:
Svoboda (K) - SCT Olimpija 1:3
Loka Medvode - Eurospekter 1:3
LM Svoboda - Slovan Mavrica 0:1
Ihan-Oria Rudar 6:5 (pen)
polfinale:
SCT Olimpija - Ihan 3:0
Slovan Mavrica - Eurospekter 2:0
finale:
SCT Olimpija - Slovan Mavrica 0:0, 4:1/pen

MNZ Maribor
1. krog:
Maribor Branik - Intermarketing Pekre 4:1
2. krog:
Šentilj - Maribor Branik 1:8
3. krog:
Kungota - Maribor branik 1:3
4. krog:
Maribor Branik - Železničar 0:0, 5:4/pen
polfinale:
Zlatoličje - Maribor Branik 0:6
finale:
Dravograd - Maribor Branik 1:2

MNZ Murska Sobota
četrtfinale:
Bakovci - Potrošnik 1:1, 4:5/pen
Beltrans Veržej - Mura 0:2
Dobrina - Rakičan 2:0
polfinale:
Mura - Potrošnik 0:0, 1:4/pen
Dobrina - Lipa 6:4
finale:
Potrošnik - Dobrina 2:0
MNZ Lendava
finale:
Gidos Turnišče - Nafta 0:2
Murska Sobota/Lendava
Nafta - Potrošnik 2:0

MNZ Koper
polfinale:
Belvedur Izola - Koper 0:1
Finali Piran - Jadran Lama 1:1, 2:4/pen
finale:
Jadran Lama - Koper 0:0, 4:2/pen

MNZ Celje
četrtfinale:
Papirničar - Publikum 1:4
Hmezad Žalec - Rudar (V) 0:1
Šmartno - Dravinja 1:2
Svoboda (B) - Steklar 2:2, 7:6/pen
polfinale:
Dravinja - Publikum 1:1, 4:5/pen
Rudar (V) - Svoboda (B) 4:0
finale:
Publikum - Rudar (V) 0:2

MNZ Nova Gorica
polfinale:
Primorje - Brda 3:1
SAOP Gorica - Avtoprevoz 4:1
finale:
Primorje - SAOP Gorica 1:0

MNZ Ptuj
polfinale:
Aluminij - Pragersko 5:4/pen
Bukovci - Videm 1:2
finale:
Aluminij - Videm 3:1

MNZ Kranj
polfinale:
LTH - Polet 2:0
Živila Naklo - Triglav 1:1, 4:5/pen
finale:
LTH - Triglav 1:5
Nazadnje spremenil Viator&Vektor, dne 31. Jan 2019 17:07, skupaj popravljeno 3 krat.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#2

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 12. Avg 2014 16:00

Četrtfinale
zahod:
Triglav - SCT Olimpija 0:1 (Valentinčič)
Primorje - Jadran Lama 2:0 (Kurtić, Tadić)
vzhod:
Maribor Branik - Rudar (V) 3:0 (Šimundža, Sušić, Emeršič)
Aluminij - Nafta 1:2 (Jerenko; Šabjan, Hranilović)

Polfinale
zahod:
SCT Olimpija - Primorje 4:0 (Topić 2, Podgajski, Munishi)
vzhod:
Nafta - Maribor Branik 0:1 (Šimundža)

Finale
SCT Olimpija - Maribor Branik 0:0, 3:4/pen
(Podgajski, Milinovič, Perica; Sušić, Gajser, Šimundža, Hadžialagić)
http://www.nzs.si/index.php?t=news&id=1245&l=sl
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#3

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 13. Avg 2014 15:00

1992/93

šesnajstina finala
Drava - Živila Naklo 2:5 (Vesenjak, Lebar; M. Pavlin, Marušič, Vorobjev)
Jelen Triglav - Remet 5:0 (Gavran 3, Razboršek, Pivać)
Publikum - Mura 3:0 (S. Blatnik, Jelenko, Goršek)
SCT Olimpija - Creina Dolnov 7:1 (Shala 3, Pešić, Milinovič, Benedejčič, Šabotić; Jerič)
Finali Piran - Železničar (M) 1:0 (Trajber)
Belvedur Izola - Studio D 1:1, 4:6/pen (Gregorič; Prelogar)
Belinka - Koper 0:3 (Tripar, Bečaj, Ljubančić)
Pekre Limbuš - Podvinci (Handel)
Maribor Branik - Hmezad Žalec 4:2 (Šimundža 2, Bičakčić 2; Hadžar, Tanjšek)
Čarda - Primorje 0:7 (Fegic 4, Lučić, Madon)
Elektroelement - Potrošnik 2:0 (B. Grden, Žibret)
AM Cosmos - Gidos Turnišče 4:0 (Vidovič 2, Milošević, Škufca)
Gorica - Slovan Mavrica 1:1, 7:8/pen (Hlede, Gruškovnjak)
Domžale - Rudar (V) 1:1 4:2/pen (Lovrič, Javornik)
Kompas Holidays - Steklar 3:0 (Šiljak, Čosić)
Korotan Suvel - Nafta 1:4 (Brglez; Šabjan 2, Rob, Hranilović)

osmina finala
Primorje - Domžale 1:0 (Mulahmetović)
Slovan Mavrica - SCT Olimpija 1:1, 5:6/pen (Udovič; Milinovič)
Živila Naklo - Elektroelement 5:2 (Jerina 2, Marušič, M. Pavlin; Sirk/ag, Petrušić)
Nafta - Publikum 1:1, 3:4/pen (Herceg; Bevc)
Kompas Holidays - Finali Piran 3:0 (Čosić, Udovič, Šiljak)
AM Cosmos - Maribor Branik 1:0 (Plešinac)
Jelen Triglav - Pekre Limbuš 6:0 (Tušar 3, Krnić, Novaković, Goga)
Studio D - Koper 1:0 (Vrhovac)

četrtfinale
SCT Olimpija - Jelen Triglav 3:1 (Zulić 2, Ubavić; Kondić)
Publikum - Živila Naklo 3:1 (Goršek 2, Pranjić; Križaj)
Primorje - Studio D 0:0, 3:4/pen
AM Cosmos - Kompas Holidays 4:0 (Ibranović, Škufca, Vrabac, Vidovič)

polfinale
AM Cosmos - SCT Olimpija 0:1 (Milinovič)
Studio D - Publikum 1:4 (Oblak; Beširević 3, Pirc)

finale
Publikum - SCT Olimpija 1:2
(Beširević; Topić, Djuranović)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#4

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 21. Okt 2016 11:01

1993/94

šesnajstina finala
Živila Naklo - Koper 3:2 (Jerina, A. Jošt, Vorobjov; Okčić, Galič)
Hit Gorica - SCT Olimpija 2:4 (Bratkić, Radovanović; Djuranović 2, Pavlin, Zulić)
ŽNK Štajerska Pivovarna - Steklar 1:2 (Rubin; Gotlin, Kukić)
Lesce - Mura 0:2 (Gliha 2)
Elan Krka Novoterm - ERA Šmartmno 2;1 (Gruden, Juršič; Žurej)
Jesenice - Beltrans Veržej 0:3 b.b.
ETI Elektroelement Zagorje - Nafta 2:2 5:4/pen (Žibret, Borštnar; Vabec, T. Novak)
Potrošnik - Optimizem Svoboda 3:0 (Škaper 3)
Publikum - Primorje 2:0 (Pranjić, Pevnik)
Turnišče - Seleco Šmartno 0:1 (Bezirić)
Drava - Izola 1:8 (Žolek; Nikčević 3, Rudonja 2, Želko, perkat, Bizjak)
Caissa Aluminij - Oria Rudar Trbovlje 2:2 4:6/pen (Hojnik, Mertelj; Rižnar, Jesih)
Dravograd - Rudar Velenje 1:4 (Juraja; Vidovič 2, Šoštar, Mešanović)
Goričanka Rogašovci - Mavrica Slovan 1:2 (Šalamon; Kendić, Begić)
Maribor Branik - AM Cosmos Ljubljana 3:0 (Kotnik, Bozgo, Židan)
SKS Dover Rače - Istragas Jadran 2:2 5:6/pen. (?)

osmina finala
Mura - Publikum 2:0 (Gliha 2)
Oria Rudar Trbovlje - Istragas Jadran 2:0 (Sotenšek, Vastić)
Beltrans veržej - SCT Olimpija 0:2 (Benedejčič, Pavlin)
Izola - Potrošnik 1:1 3:5/pen (Želko; Škaper)
Seleco Šmartno - Elan Krka Novoterm 0:4 (A. Primc, Pirs, Bracović, Mesojedec)
Rudar Velenje - Maribor Branik 1:3 (Spasojević; Karić, Bozgo, Šimunđa)
Mavrica Slovan - Živila Naklo 1:4 (Stojanović; Jerina, Grašič, Vorobjov, Oblak)
Steklar - ETI Elektroelement Zagorje 2:1 (Kukić, Vicković; Holešek)

četrtfinale
SCT Olimpija - Živila Naklo 1:0 (Zulić)
Steklar - Elan Krka Novoterm 1:0 (Vicković)
Oria Rudar Trbovlje - Mura 0:1 (Gutalj)
Potrošnik - Maribor Branik 2:4 (Škaper 2; Šimunđa, Bozgo, Pešić, Dvoršak)

Živila Naklo - SCT Olimpija 0:0
Elan Krka Novoterm - Steklar 1:0 6:4/pen (Primc)
Mura - Oria Rudar Trbovlje 2:1 (Gliha, Emeršič; Žlak)
Maribor Branik - Potrošnik 4:1 (Bozgo, Šimunđa, Stanić, Širec; Đafić)

polfinale
Maribor Branik - Elan Krka Novoterm 1:0 (Bozgo)
SCT Olimpija - Mura 1:2 (Djuranović; Kokol, Belec)

Elan Krka Novoterm - Maribor Branik 0:5 (Bozgo 2, Đurovski, Lukić, Šimunđa)
Mura - SCT Olimpija 1:0 (Gliha)

finale
Mura - Maribor Branik 1:0 (Kokol)
Maribor Branik - Mura 3:1 (Binkovski, Stanić, Bozgo; Belec)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#5

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 22. Okt 2016 12:46

1994/95

šesnajstina finala
Trgotrans Ižakovci - RCS Gramatex 0:3 (Vöröš, S. Lebar, Kukić)
SCT Olimpija - Zagorje 1:0 (Ubavić)
Triglav Creina - Rudar Velenje 0:6 (Živanović 2, J. Javornik, Balagić, Omerović, Pešić)
Mavrica Slovan - NO Korotan Suvel 1:7 (Raković; S.Vidovič 2, Plesec 2, Gluhović, Kuljanac, Zec)
Izola – Istragas Jadran 2:0 (Zupanc, Velkoski)
Živila Naklo - Svoboda (L) 4:2 (Jerak, Kečan, Blagojević, Marušič; Puc, žeželj)
Kovinar (M) - Hit Gorica 0:2 (Bečaj, Breznikar)
Dravinja - Impol Slovenska Bistrica 3:1 (Topić 2, Damiš; Žunković)
Visoko - Beltinci 0:10 (Kosić 4, Osterc 2, Cener 2, Črnko, Herceg)
Železničar AM Cosmos - Biostart Publikum 0:3 (Nikčević, Goršek, Pevnik)
Gaj Kočevje - Istrabenz Koper 2:0 (Vujčič, Struna)
Transport - Maribor Branik 2:3 (Ujčič Delibegović; Bozgo, Galić, Gutalj)
Serdica - Mura 1:9 (E. Kovač; Belec 4, Ujka 2, Poljšak, Meta, Brezič)
Caissa Aluminij - Radeče papir 4:1 (Kmetec 2, Fridl, Mertelj; Kačičnik)
Odranci - Bilje 2:2 5:6/pen (D. Horvat, Kavaš; Ferfolja, Faganel)
Elan - Primorje 1:3 (Kobe; B. Lučić, T. Lučić, Rosić)

osmina finala
Caissa Aluminij - SCT Olimpija 0:4 (Hađialagić 2, Dosti, Šiljak)
Mura - NO Korotan Suvel 2:0 (Bakula, Gajser)
Biostart Publikum - Živila Naklo 2:0 (N'Toko 2)
Hit Gorica - RCS Gramatex 1:0 (Bečaj)
Rudar Velenje - Primorje 2:2 6:5/pen (Pešić, Đafić; Rosić,Kitić)
Beltinci - Dravinja 4:0 (Črnko, Herceg, Škaper, Osterc)
Bilje - Izola 0:4 (Želko, Velkoski, Gregorič, Ban)
Maribor Branik - Gaj Kočevje 4:1 (Bozgo 2, Židan, Đurovski; Adrović)

četrtfinale
SCT Olimpija - Beltinci 1:4 (Da. Vrabac; Vorobjov 2, Škaper, Herceg)
Hit Gorica - Maribor Branik 1:0 (Valentinčič)
Rudar Velenje - Biostart Publikum 0:2 (N'Toko 2)
Izola - Mura 0:0

Beltinci - SCT Olimpija 1:1 (Škaper; Hađialagić)
Maribor Branik - Hit Gorica 1:0 4:1/pen (Bozgo)
Biostart Publikum - Rudar Velenje 0:1 (Pavlović)
Mura - Izola 3:2 (Breznik 2, Topić; Buljukbashi, Millori)

polfinale
Beltinci - Mura 1:1 (Škaper; D. Gajser)
Biostart Publikum - Maribor Branik 1:0 (Bauman)

Mura - Beltinci 0:0
Maribor Branik - Biostart Publikum 1:1 (Kek; Turk)

finale
Biostart Publikum - Mura 1:1 (Sešlar; Rous)
Mura - Biostart Publikum 1:0 (Topić)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#6

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 22. Okt 2016 14:29

1995/96

šesnajstina finala
Bakovci - Jadran (D) 3:0 b.b.
Nafta - Maribor Branik 2:6 (Hranilović, Kelenc; Poznič 2, Pejović, Kek, Galič, Šimundža)
Izola - Mura 0:0 3:5/pen
Adria Fermaval - Hit Gorica (Debenjak, Valentinčič, Vorobjev)
Nova Oprema - Primorje 0:0 3:4/pen
Rudar (V) - Beltinci 1:0 (Komar)
Vevče Donit Filter - SCT Olimpija 1:3 (Karapetrović; Šiljak 3)
Bella Viola Pobrežje - Koper 0:3 (Rastoder, Bizjak, Struna)
Aluminij - Drava 3:1 (Zrnko 3; Vesenjak)
Visoko - Naklo 1:2 (Ocepek; Hristov, Murnik)
Dravinja - Železničar (L) 0:2 (Rahmanović, Miškić)
Železničar (M) - Transport 1:2 (Karanović, Gojić, Srok)
Črnuče - Zagorje 3:1 (Samarđić, Novak, Tratar; Šink)
Čentiba Wreng - Sava 3:1 (Podgorelec 2, R. Bogar; Jereb)
Cankova - Šentjur 0:8 (Drobne 7, Marinček)
Gaj Kočevje - Biostart Publikum 0:3 b.b.

osmina finala
Aluminij - Primorje 0:5 (B. Lučić 3, Želko, Vončina)
Naklo - Šentjur 0:0 3:2/pen
Koper - Hit Gorica 0:1 (Turković)
Transport - Mura 1:3 (Udović; Rous 2, Kmetec)
Železničar (L) - Črnuče 4:2* (Topić 2, Ćosić, Muhvić; R. Perković 2)
Čentiba Wreng - Biostart Publikum 1:17 (Nagy; Kamberović 6, Bauman 4, Raković 3, Goršek 2, Komar, B. Romih)
Rudar (V) - Maribor Branik 0:0 4:2/pen
Bakovci - SCT Olimpija 0:2 (Šiljak, Nikčević)

četrtfinale
SCT Olimpija - Hit Gorica 3:1 (Šiljak 2, Zulić; Vulić)
Biostart Publikum - Mura 2:0 (Rakovič, Bauman)
Železničar (L) - Rudar (V) 0:1 (Komar)
Primorje - Naklo 2:0 (Di. Vrabac 2)

Hit Gorica - SCT Olimpija 0:2 (Hadžić, Cimirotič)
Mura - Biostart Publikum 2:1 (Rous, Breznik; Bauman)
Rudar (V) - Železničar (L) 2:1 (Ekmečić 2; Kujović)
Naklo - Primorje 2:3 (Kečan, Ahčin; T. Lučuć, Stanič, Vončina)

polfinale
SCT Olimpija - Rudar (V) 3:1 (Bozgo, Cimirotič, Šiljak; Žurman)
Primorje - Biostart Publikum 0:1 (Kamberović)

Rudar (V) - SCT Olimpija 0:0
Biostart Publikum - Primorje 0:2 (Vončina, Božič)

finale
Primorje - SCT Olimpija 0:1 (Šiljak)
SCT Olimpija - Primorje 1:1 (Velkoski; Di. Vrabac)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#7

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 29. Okt 2016 11:02

1996/97

šesnajstina finala
Izola - Odranci 0:3 b.b.
Jadran Šepič - Korotan 1:2 (Badžim; Šumnik, Nikčević)
Beltrans Veržej - Mura 1:7 (Surčič; Kmetec 3, S. Baranja, Brezič, Kokol, Belec)
Akumulator - Hit Gorica 0:13 (Demirović 3, Komočar 2, Osterc 2, Kušar 2, Poljšak, Srebrnič, Protega, Mitrakovič)
Set Vevče - Publikum 1:7 (Žeželj; Kamberović 4, Goreš, Sešlar, Šporar)
AS Beltinci - SCT Olimpija 1:3 (Gutalj; Cimirotič 2, Benedejčič)
Goričanka Rogašovci - Primorje 1:7 (Vugrinčič; Stanič 2, Sabadin, Di. Vrabac, Žlogar, Bajraktarević, Vulić)
Goriške Opekarne - Rudar (V) 1:4 (Janev; Ekmečić 4)
Aluminij - Železničar (L) 3:3 7:6/pen (Rozman 3; Pandža, Alilović, Đorđević)
Mengeš - Maribor Branik 0:5 (Šimunđa 2, Nikolić 2, Karić)
Bakovci - Železničar (M) 1:2 (Fras; Pipenbaher, Krček)
Nafta - Galeb 4:0 (Bedö 2, Novak, Nedelko)
Naklo - Triglav Creina 1:0 (Ahčin)
Šentjur - Kovinar 2:0 (Valek, Stanić)
Komen - Drava 1:4 (Mulić; Vesenjak 2, Zec, Emeršič)
Središče ob Dravi - Era Šmartno 0:6 (Kovačič 3, Pavić, Jeseničnik, Smajlović)

osmina finala
Železničar (M) - Korotan 1:3* (Pipenbaher; Nikčević 2, Grizold)
Rudar (V) - Maribor Branik 3:3 6:7/pen (Vidovič 2, Ratković; Kek 2, Šimunđa)
Era Šmartno - Odranci 5:2 (Smajlović 2, Štefančič, Marinček, Stojko; Radiković, Kerčmar)
Naklo - SCT Olimpija 1:5 (Razdrh; Cimirotič 2, Valentić, Ačimović, Kitić)
Aluminij - Drava 3:1 (R. Hojnik 2, Fridl; Volk)
Nafta - Primorje 0:1* (Žlogar)
Hit Gorica - Mura 1:3 (Osterc; Dominko, Škaper, Kmetec)
Šentjur - Publikum 1:2 (Kačičnik; Goršek, Sivko)

četrtfinale
SCT Olimpija - Publikum 1:0 (Zulić)
Mura - Era Šmartno 1:0 (Kmetec)
Maribor Branik - Korotan 3:1 (Židan, Kollari, Milinović; Podvinski)
Aluminij - Primorje 1:3 (Bošković; Vulić 2, Žlogar)

Publikum - SCT Olimpija 1:5 (Kamberović; Kitić, Dosti, Cimerotič,Kujović, Raković)
Era Šmartno - Mura 0:1 (Cirkvenčič)
Korotan - Maribor Branik 0:3 (Karić, Drobne, Fricelj)
Primorje - Aluminij 3:0 (Vulić 2, Gunjać)

polfinale
Maribor Branik - SCT Olimpija 2:2 (Drobne, Križan; Aćimović, B. Puš)
Mura - Primorje 1:0 (Alihođić)

SCT Olimpija - Maribor Olimpija 0:2 (Drobne 2)
Primorje - Mura 3:1 (Di. Vrabac 2, Žlogar; Alihođić)

finale
Primorje - Maribor Branik 0:0
Maribor Branik - Primorje 3:0 (Karić, Pačo, Ljubobratović)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#8

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 31. Okt 2016 10:24

1997/98

šesnajstina finala
Koper - Dravograd 0:1 (Daljevič)
Bakovci - Maribor Teatanic 0:2 (Kek, Šarkezi)
BS Tehnik Domžale - Potrošnik 0:2 (Godina, Džafić)
Drava - Primorje 0:0, 5:6/pen
Železničar Maribor - Idrija (Pipenbaher, Pušnik, Pitamic)
Pohorje - Hit Gorica 0:2 (Osterc, Demirović)
Turnišče - Protonavto Publikum 0:7 (Goršek 3, Kamberović 3, Sešlar)
Goričanka Rogašovci - Goriške Opekarne 4:1 (Šuša 3, Horvat; Dončič)
Šentjur - SCT Olimpija 1:4 (Kidrič; Ekmečić, Špoarar, Agić, Kujović)
Dravinja - Mura 0:6 (Škaper 2, Cirkvenčič, Cipot, Baranja, Fras)
Nafta - Korotan 0:1 (M. Vidovič)
Triglav TeleTV - Serdica 8:0 (Bogatinov 4, Radosavljević 2, Ahčin, Žagar)
Ilirska Bistrica - Lesce 0:0, 3:5/pen
Aluminij - SET Vevče 0:5 (Karapetrović, Struna, Podgajski, Šalja, Poglajen)
Dornava - Elan 0:1 (Zofič)
Telmont Šmarje - Rudar Velenje 0:3 (Vidojević, Rad, Gajser)

osmina finala
Maribor Teatanic - Korotan 2:1 (Fricelj, Balajić; Plesec)
Železničar Maribor - SET Vevče 0:1 (Gliha)
Protonavto Publikum - Hit Gorica 5:4 (Sivko 2, Wanderson 2, Goršek; Djuranović, Komočar, Demirović, Goga)
Goričanka Rogašovci - SCT Olimpija 2:6 (Müller, Šuša; Ačimović 2, Bloudek 2, Kitić, Valentić)
Triglav TeleTV - Rudar Velenje 0:1 (Rad)
Lesce - Mura 0:6 (Škaper 3, Baranja, Gutalj, Šahmanovič)
Dravograd - Primorje 1:2 (Mehili; Rudonja, Želko)
Elan - Potrošnik 1:0 (Gruden)

četrtfinale
Mura - Maribor Teatanic 5:0 (Škaper, Lukič, Cipot, Cirkvenčič, Dominko)
Primorje - SCT Olimpija 1:0 (Gunjač)
Rudar Velenje - SET Vevče 2:0 (Breznik 2)
Elan - Protonavto Publikum 1:0 (Rodič)

Maribor Teatanic - Mura 1:0 (Siljanoski)
Protonavto Publikum - Elan 0:0
SCT Olimpija - Primorje 2:1 (Šporar, Kitić; Mulahmetović)
SET Vevče - Rudar Velenje 0:3 (Gajser 2, Vidojević)

polfinale
Mura - Rudar Velenje 0:1 (Pavlović)
Elan - Primorje 2:2 (Rodič, Gruden; Lučić, Ipavec)

Primorje - Elan 5:0 (Lučić 2, Ipavec, Žlogar, Valentinčič)
Rudar Velenje - Mura 3:2 (Javornik, Kosič, Pavlović; Baranja, Ristič)

finale
Primorje - Rudar Velenje 2:1 (Ipavec, Lučić; Pavlović)
Rudar Velenje - Primorje 3:0 (Vidojević 2, Purg)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#9

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 01. Nov 2016 09:23

1998/99

šesnajstina finala
Drava - Paloma Šega 0:1 (Šemrl)
Publikum - BS Tehnik 1:0 (Gobec)
Pobrežje - Primorje 0:4 (Vulič 2, B. Lučić, Marušič)
Esotech Šmartno - Korotan 2:0 (Smajlović, Mujanović)
Rogoza - Potrošnik 2:4 (Daljevič, Najvirt; Dobi 3, Kotnik)
Ižakovci - Nafta 0:6 (Utroša 4, Gabor, Varga)
Goričanka Big Fun - Dornava 3:0 (Skledar 2, Šuša)
Beltrans Veržej - Usnjar Šoštanj 5:3* (Brunec 2, Osterc, Stajnko, Sunčič; Dragić, Mir, Čanić)
Ivančna Gorica - Živila Triglav 0:2 (Čustović, Den. Markelj)
Zarica - Goriške Opekarne 1:3 (Zaletel, Kojičić 2, Žgavec)
Jadran Šepič - Maribor Teatanic 0:3 (Filipović, Djuranović, Kollari)
Tabor Sežana - Turnišče 6:0 (Barut 3, Grlj, Stanič, Želko)
Aluminij - Brda 2:0 (Kolar, Damiš)
Set Vevče - SCT Olimpija 0:1 (Ekmečić)
Kolpa - Rudar (V) 3:4* (Filak 2, Sever; Vidojević 2, Javornik, Brezič)

osmina finala
Mura - Potrošnik 5:2 (Škaper 3, Baranja, Cipot)
Goriške Opekarne - Publikum 1:0 (Kojičić)
Esotech Šmartno - Primorje 4:2* (Mujanović, Smajlović, Javornik, Mulahmetović/ag; Mavrič, Vulič)
Goričanka Big Fun - SCT Olimpija 0:6 (Ekmečić 4, Grizold, Miškič)
Beltrans Veržej - Paloma Šega 0:7 (S. Stojanov 3, Žabota 2, Krapša, M. Stojanov)
Živila Triglav - Rudar (V) 1:2 (Plevnik, Brezič, Pavlović)
Tabor Sežana - Maribor Teatanic 1:2 (Želko, Kmetec 2)
Aluminij - Nafta 0:2* (Tompa, Utroša)

četrtfinale
Goriške Opekarne - SCT Olimpija 1:2 (Reščić; Jukić, Kujović)
Maribor Teatanic - Rudar (V) 1:0 (Bozgo)
Esotech Šmartno - Paloma Šega 3:0 (Javornik 2, Smajlović)
Nafta - Mura 0:3 (Škaper 2, Cipot)

SCT Olimpija - Goriške Opekarne 6:0 (Ekmečić 3, Pejković, Fileković, Deisinger)
Rudar (V) - Maribor Teatanic 2:2 (Vidojević, Pavlović; Gajser, Bozgo)
Paloma Šega - Esotech Šmartno 1:2 (Žabota; Žnuderl, Pokleka)
Mura - Nafta 1:1 (Gutalj; Šabjan)

polfinale
Maribor Teatanic - Mura 3:1 (Bozgo 2, Djuranović; Škaper)
SCT Olimpija - Esotech Šmartno 1:1 (Čeh, Mujanović)

Mura - Maribor Teatanic 1:2 (Cener; Bozgo, Jolić)
Esotech Šmartno - SCT Olimpija 0:1 (Kosič)

finale
SCT Olimpija - Maribor Teatanic 2:3 (Pejković, Čaušević; Bozgo 2, Djuranović)
Maribor Teatanic - SCT Olimpija 2:0 (Filipović, Jolić)
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#10

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 06. Nov 2016 13:34

1999/00

šesnajstina finala
Koper - Šentjur 4:1 (Sabadin, Klarica, Čendak, Dobrin; Plavsteiner)
Mura - Rudar (V) 2:0 (Dominko, Lukič)
Drava - Primorje (Bezjak; Komac, Kržišnik, Zobec, Pate)
Železničar Ligro - Potrošnik 1:1 4:3 pen (Dvoršak, Utroša)
Črenšovci - Paloma 5:0 (Brunec 2, Krapec, Gruškovnjak, Kustec)
Beltrans Veržej - Lesce 3:0 b.b.
Živila Triglav - Maribor Pivovarna Laško 0:4 (Bozgo 2, Pekič, Karić)
Ilirska Bistrica - Domžale 0:2 (Kostić, Kušar)
Idrija - Odranci 0:1 (Berendijaš)
Ivančna Gorica - Korotan 0:1 (Struna)
Britof - Factor 2:1 (Božič, Grubač; Đukić)
Tabor Sežana - Feroterm Pohorje 0:1 (Prelec)
Aluminij - SCT Olimpija 0:2 (Fridl, Moro)
Brda - Publikum 0:2 (Širec, Radosavljevič)
Elan - Esotech Šmartno 3:1 (Sever, Plevnik, Šumar; Bauman)
Tromejnik - Hit Gorica 0:9 (Vulič 3, Haliti 2, Ipavec 2, Mitraković, Ribarič)

osmina finala
Koper - Hit Gorica 0:3 (Bečaj 2, Ipavec)
Domžale - Primorje 0:2 (Gregorič, Barut)
Železničar Ligro - Mura 2:3 (Kukić, Pekič; Pima, Cipot, Domniko)
Črenšovci - Maribor Pivovarna Laško 0:8 (Bozgo 3, Šimundža 2 Židan 2, Pregelj)
Veržej - Korotan 0:8 (Plesec 3, Zec 2, Zildžović, Pirc, Breznik)
SCT Olimpija - Feroterm Pohorje 5:1 (Ekmečić 3, Čeh 2; Dobaj)
Britof - Publikum 0:6 (Goršek 2, Georgievski 2, Radosavljevič)
Elan - Odranci 2:0 (Gruden, Hasanagić)

četrtfinale
Mura - SCT Olimpija 1:2 (Cifer; Kosič, Puc)
Primorje - Korotan 0:2 (Tiganj 2)
Hit Gorica - Elan 5:2 (Žlogar 2, Vulič 2, Žniderčič; Lučić 2)
Publikum - Maribor Pivovarna Laško 0:2 (Bulajić, Sešlar)

STC Olimpija - Mura 4:1 (Ekmečić 2, Kmetec 2; Denio)
Korotan - Primorje 1:0 (Jolič)
Elan - Hit Gorica 2:0 (Žagar, Plevnik)
Maribor Pivovarna Laško - Publikum 3:2 (Bozgo 2, Sankovič/ag; Štancar, Šumolikoski)

polfinale
Maribor Pivovarna Laško - Korotan 3:1 (Ekmečić 3; Breznik)
SCT Olimpija - Hit Gorica 2:1 (Ostrc, Kosič; Gunjač)

Hit Gorica - SCT Olimpija 1:1 (Alomerovik; Zulič)
Korotan - Maribor Pivovarna Laško 3:0 (Kamberović 2, Poglajen)

finale
Korotan - SCT Olimpija 2:1 (Tiganj 2, Kosič)
SCT Olimpija - Korotan 2:0 (Kujović, Kmetec)

Ostalo ne bom pisal, ker so podrobni zapisniki tu: http://www.nzs.si/tekmovanja/?id_menu=315
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 4860
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Zgodovina pokala

#11

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 29. Jul 2019 20:12

Republiški pokal, vsa finala:

1951
28.10. Mura-Železničar (G) 3:2

1952
17.8. Vipava-Rudar (T) 1:3

1953
16.8. Odred–Branik 6:0

1954
15.8. Odred–Rudar (T) 5:2

1955
21.8. Odred–Rudar (T) 8:0

1956
22.7. Odred–Triglav 1:0

1957
29.11. ŽŠD Maribor–Odred 5:0

1958
29.11. Odred–Nova Gorica 2:0

1959
29.11. Branik–Ljubljana 2:1

1960
29.11. ŽŠD Maribor-Ljubljana 4:0

1961
29.11. Slovan-Maribor 1:2

1962
29.11. Olimpija-Odred Krim 2:0

1963
29.11. Olimpija-Maribor 1:0

1964
22.11. Olimpija-Kladivar 2:3

1965
29.11. Olimpija-Aluminij 2:3

1966
6.11. Olimpija-Maribor 1:6*

1967
12.11. Olimpija-Maribor 1:2

1968
28.11. Olimpija-Maribor 3:1

1969
19.10. Olimpija-Maribor 1:0

1970
29.10. Maribor-Olimpija 1:3*

1971
28.10. Olimpija-Maribor 4:1

1972
6.12. Maribor-Olimpija 1:2

1973
27.6. Maribor-Mura 2:0, 5.8. Mura-Maribor 1:4

1974
28.7. Maribor-Rudar (T) 4:1, 4.8. Rudar (T)-Maribor 1:0

1975
29.6. Primorje-Mura 1:2, 6.7. Mura-Primorje 7:3

1976
12.5. Tabor-Mercator 1:0, 26.5. Mercator-Tabor 3:1

1977
15.6. Mercator-Maribor 2:3, 22.6. Maribor-Mercator 2:0

1978
23.8. Mercator–Rudar (V) 3:1

1979
12.9. Mercator-Maribor 2:5*

1980
3.9. Rudar (V)–Slovan 6:5*

1981
10.9. Naklo-Maribor 0:4

1982
8.9. Slovan–Rudar (V) 4:1

1983
8.9. Triglav-Maribor 1:2

1984
22.8. Maribor-Triglav 0:1

1985
4.9. Olimpija-Maribor 0:1

1986
6.8. Maribor-Slovan 7:6*

1987
6.8. Olimpija-Maribor 4:0

1988
31.7. Maribor-Olimpija 6:5*

1989
25.6. Koper-Maribor 0:3

1990
20.6. Rudar (V)-Koper 4:6*

1991
23.6. Koper-Rudar (V) 3:1

https://snportal.si/zgodovina/zgodovina ... ala-1-del/
https://snportal.si/zgodovina/zgodovina ... ala-2-del/
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov