Olimpija je evropsko pot znova zaključila v kvalifikacijah, tokrat je bil usoden Zrinjski iz Mostarja. Zeleno-beli so imeli napredovanje v svojih rokah, a tudi tokrat tega niso izkoristili. Bo nov poraz usoden za Dina Skenderja, ki v tej sezoni še ni slavil v devetdesetih minutah igre?

Odlično smo začeli tekmo in zabili gol. Potem smo precej padli in popustili. Do konca polčasa smo igrali slabo, kot da bi se v nas naselil strah. Nismo več napadali. Potem smo prišli do vodstva z 2:1 in imeli pred samim koncem tekme vse v svojih rokah. Na žalost smo naredili napako in prejeli gol, kot smo ga prejeli. Potem smo imeli tik pred koncem rednega dela tekme še eno priložnost, a je nismo izkoristili,” je po bolečem porazu dejal Dino Skender.

Naloži več novic iz Evropska liga

Graški dvojec do evropske pomladi, šokanten izpad atenskega trojčka

Zadnji krog Uefine evropske lige se je srečno razpletel za graški Sturm oziroma za Jona Go…