Nogometaši zagrebškega Dinama bazični del priprav opravljajo v Prekmurju, včeraj popoldne pa so v murskosoboški Fazaneriji odigrali še drugo pripravljalno srečanje, po porazu z romunskim Petrolulom je bil tokratni nasprotnik ruski Rostov.

Srečanje se je končalo z remijem 1:1, mrežo ruskega prvoligaša, ki je minulo sezono končal na sedmem mestu razpredelnice, je v 38. minuti srečanja, Rostov je minuto pred tem stresel okvir vrat, z lepim zadetkom načel Domagoj Antolić, ki je po samostojni akciji zadel po stičiščem vratnice in prečnika. Gostje so odgovorili v 57. minuti, ko je Trošečkin prišel do strela v kazenskem prostoru Dinama, zadel nekoga od branilcev, žoga je spremenila smer in končala v mreži vratarja Ježine. Obe moštvi sta si do konca tekme pripravili še nekaj priložnosti, a se izid ni več spremenil.

DINAMO ZAGREB 1:1 ROSTOV
Antolić (38′); Trošečkin (57′)

Dinamo Zagreb: Ježina, Pinto, Sigali, Šimunić, Pivarić, Goncalo, Ademi, Machado, Fiolić, Antolić, Čop. Igrali so še: Leko, Ibanez, Šimunoivć, Biljan, Brozović, Ćorić, Radonjić, Andrijašević.
Rostov: Džanaev, Lolo, Djakov, Bastos, Milić, Fatulayev, Gachan, Kalačev, Gabulov, Poloz, Buharov. Igrali so še: Chapelia,,Amelčenko, Kanga, Yoo, Margasov, Xulu, Salata, Kulišev, Trošečkin, Makoev.