Slovenski nogometni reprezentant do 21 let je v dresu nemškega Dynama iz Dresdna dosegel prvi zadetek. Včeraj so se v pokalnem tekmovanju merili s Hertho iz Berlina, prvega zadetka v dresu novega delodajalca se je veselil Luka Štor.

Nekdanji član Aluminija iz Kidričevega je zadetek dosegel v podaljšku, saj je bil po devetdesetih minutah rezultat poravnan na 2:2. V 107. minuti je Štor popeljal Dynamo v prvo vodstvo na tekmi, povedli so z rezultatom 2:3, a so v 123. minuti prejeli še en zadetek in zmagovalca so odločali streli z bele točke. Kot peti izvajalec je bil Štor uspešen tudi v izvajanju strelov z bele točke, vseeno pa je bilo vse skupaj premalo za napredovanje, na koncu so v naslednjo fazo tekmovanja napredovali Berlinčani.

Naloži več novic iz Drugo

V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić

Evro pska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. ju…