Nogometaši Kopra so včeraj z 1:0 premagali predzadnje uvršeni Aluminij in se tako na lestvici Prve Lige Telekom Slovenije na drugem mestu izenačili z Muro. Za Primorce je v polno zadel Nardin Mulahusejnović in je sedaj z osmini zadetki spet sam na vrhu lestvice strelcev.

Nardin Mulahusejnović: »Zelo smo si želeli zmage, tudi zato, da se vrnemo v  ta pozitiven niz rezultatov. Predvsem doma želimo zmagati vsako tekmo. Je pa za nami zahtevna tekma, čestitam soigralcem za borbenost, ni bilo lahko. Zadovoljen sem, da smo uspeli zmagati in vpisati tri točke.«

Miran Srebrnič»Težka tekma. Aluminij se je izkazal za dobro moštvo, hitro in agresivno. Na pravi način smo odgovorili, mislim, da je zmaga zaslužena. V drugem polčasu bi lahko povišali prednost, tudi zato, da bi bila tekma  v zaključku bolj mirna. Res je, da je tudi Aluminij imel nekaj pol priložnosti, zato smo zelo zadovoljni z zmago. Še naprej zbiramo točke in že sedaj razmišljamo o sobotni tekmi.«

Po odsotnosti zaradi poškodbe, se je v postavo vrnil Matej Palčič, odigral 90 minut in podal pri edinem golu na tekmi:  »Res je bila zahtevna tekma, to ni bil naš dan, ampak to je kakovost ekipe. Obrnili smo tekmo v našo korist in tri točke so ostale doma. Pred tekmo sem naredil dva treninga z ekipo, pozabil sem na to poškodbo  in sem sedaj na voljo trenerju.«

Naloži več novic iz Drugo

V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić

Evropska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. jun…