Slovenska futsal reprezentanca je na prvi izmed dveh prijateljskih tekem proti Nizozemski v Rogatcu izgubila s 2-5.

V prvem polčasu so bili boljši gostje, ki so z zadetkoma Bouzambouja in Bouzita povedli z 0-2. Slovenci so sicer tekmo začeli podjetno, so se jim maščevale zapravljene priložnosti, predvsem sta bila nevarna Klemen Duščak in Nejc Hozjan.

Slovenija je tudi v drugi polčas vstopila zelo dobro in dosegla tudi prvi zadetek. Po silovitem pritisku Slovenije je zadel Kristjan Čujec. Slovenci so tudi v nadaljevanju všili pritisk, a se jim je maščevala neprevidnost pri nizozemskih napadih. Najprej je v 34. minuti zadel Charraoui, minuto kasneje pa znova Bouzambou in tako Nizozemsko popeljal do vodstva s 1-4. Do konca tekme sta se med strelce vpisala še Fetić in 2:5 El Ghannouti, ki sta oba zabila v 40. minuti.

Slovenija se bo z Nizozemsko znova pomerila danes ob 17. uri v Podčetrtku.

Naloži več novic od Timotej Prosenc
Naloži več novic iz Drugo

V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić

Evro pska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. ju…