V teh dneh je v Bakovcih in Radencih potekal kvalifikacijski turnir Regijskega pokala, na katerem so se merili nogometaši amaterji iz Slovenije, Grčije, Škotske in San Marina.

Slovenske barve so zastopali nogometaši iz MNZ Murska Sobota, ki so si nastop priigrali z zmago v slovenskih kvalifikacijah. Varovanci selektorja Franca Hauka so v prvi tekmi z izidom 2:1 premagali selekcijo Grčije, v drugem polčasu sta za zmago poskrbela Simon Sukič in Damir Čontalo, medtem ko so v drugem krogu le remizirali s San Marinom. Gostje iz apeninskega polotoka so z zadetkom Mikhaylovskega povedli že v 7. minuti srečanja, za točko pa je v 66. minuti z uspešno izvedeno enajstmetrovko poskrbel Damir Čontala.

Slovenci so tako v zadnjo tekmo turnirja vstopili z najboljšim izhodiščem, ki pa ga v obračunu s Škotsko niso uspeli zadržati, saj so Otočani slavili s 3:1 in si s tremi točkami zagotovili nastop na glavnem turnirju. Slovenci so sicer z zadetkom kapetana Čontale, ki je zadel še tretjič na turnirju, povedli že v 5. minuti, a so Škoti izid hitro preobrnili. V 13. minuti je z bele točke zadel Inglis, sedem minut zatem pa je za preobrat dopolnil Bradley, končni izid srečanja pa je v 82. minuti postavil Fotheringham.

Škoti so se tudi po zaslugi remija Grčije in San Marina prebili na prvo mesto skupine in bodo naslednje leto nastopili na osrednjem turnirju Regijskega pokala.