Po tem, ko so Celjani v prejšnjem krogu z izjemnim preobratom prekinili Olimpijin neverjeten niz osmih zaporednih zmag, imajo danes zmaji popravni izpit v Murski Soboti. A Mura bo vseprej kot lahek zalogaj za četo Alberta Riere. Ne pozabimo, da je ravno julijska tekma z Muro rezultatsko krivuljo zmajev obrnila navzgor. Črno beli se jim bodo na vsak način skušali oddolžiti, z zmago pa bi se močno približali vodilni trojki. V preteklem krogu so premagali Koper in zdi se, da se igra Mure, ki roko na srce v prvi četrtini prvenstva ni bila suverena, počasi sestavlja. Če gre soditi po preteklih dvobojih nas čaka zanimiva tekma in veliko golov. Na zadnjih treh obračunih teh dveh nasprotnikov je namreč padlo kar 13 zadetkov. Glavni sodnik srečanja bo Matej Jug. tekmo pa si bo mogoče v neposrednem prenosu ob 20:15 ogledati na Šport TV 1.