Po nekajmesečni odsotnosti zaradi problemov z depresijo se je na treninge Atalante vrnil naš legionar Josip Iličić.


Včeraj je Iličić v Italiji opravil prvi trening z ekipo po tem, ko se je v začetku januarja umaknil iz nogometnih zelenic in se posvetil samemu sebi. Novico je med drugim delil tudi s svojimi instagram sledilci.

Iličiću želimo, da bo čim hitreje spet zaigral v klubskem in reprezentančnem dresu in se ob tem počutil tako, kot se je nekoč!

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Anže Mlakar
Naloži več novic iz Drugo

Dodaj odgovor

Poglejte še

Nekdanji športni direktor Olimpije pred novim izzivom v hrvaškem nogometu

Boromisa pred novim izzivom? Nekdanji športni direktor Olimpije blizu Kustošije Nekdanji š…