Facebook @Atalanta Bergamasca calcio Deli na Facebook Deli na Twitter Deli na Google+ Deli na Reddit Deli na Pinterest Deli na Linkedin Po nekajmesečni odsotnosti zaradi problemov z depresijo se je na treninge Atalante vrnil naš legionar Josip Iličić. Včeraj je Iličić v Italiji opravil prvi trening z ekipo po tem, ko se je v začetku januarja umaknil iz nogometnih zelenic in se posvetil samemu sebi. Novico je med drugim delil tudi s svojimi instagram sledilci. Iličiću želimo, da bo čim hitreje spet zaigral v klubskem in reprezentančnem dresu in se ob tem počutil tako, kot se je nekoč! Anže Mlakar