Domžalčani so ponedeljkovo popoldne izkoristili za skok v Rogatec, kjer so odigrali pripravljalno srečanje s katarsko ekipo Qatar SC. Luka Elsner je priložnost namenil igralcem s skromnejšo minutažo, zaigrali so tudi trije mladinci ter igralca na preizkušnji, Frano Boban in Edin Kusić.


Zmagovalec je bil odločen že v uvodnih minutah, saj so Domžalčani že v osmi minuti vodili z 2:0. V drugi minuti je po podaji Ivkića prodrl Širok in v kazenskem prostoru našel Elvisa Bratanovića, ki je z 12 metrov zadel v spodnji levi kot katarskega gola. Sledila sta poskusa Husmanija in Vuka, prav slednji pa je v osmi minuti postavil tudi končni izid srečanja. Volarič je krenil po desni strani igrišča, po tleh podal do Vuka, ta pa je z desetih metrov zadel za 2:0.

Za Domžale, ki se bodo že v petek pomerile z Gorico, je prvič po povratku ob Kamniško Bistrico zaigral tudi Denis Halilović.

DOMŽALE 2:0 QATAR SC
Bratanović (2′), Vuk (8′)
Domžale: Milić, Vrandečič, Vetrih, Volarič, Vuk, Ivkić, Repas, Širok, Halilović, Husmani, Bratanović. Igrali so še: Maraval, Masimov, Janković, Petric, Boban, Kusić, Huč. Trener: Luka Elsner.

  • Ajaxov talent podpisal za Celje

    Nogometni klub Celje je z navdušenjem naznanil podpis pogodbe z Jahnoahom Markelom, 21-let…
  • Zmaji dobili novega člana

    Nogometni klub Olimpija je okrepil svoje vrste z novim igralcem. Gre za 23-letnika iz Nemč…
  • Znani so pari za sezono 2024/25

    Danes ob 12:00 je na sedežu Nogometne zveze Slovenije potekal žreb parov za sezono 2024/25…
Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Iličić bo kariero nadaljeval v Kopru

Po izteku pogodbe pri Mariboru čaka Josipa Iličića selitev v Koper. Kot poročajo Primorske…