Robert Berić je silovito odprl tudi francosko poglavje. Potem ko se je Krčan v četrtek po vsega štirih minutah obračuna z Rosenborgom veselil prvega zadetka v dresu St. Etienna, je danes zabil še enkrat, tokrat še v francoskem državnem prvenstvu, v katerem so Berić in soigralci z 2:0 ugnali Nantes.

St. Etienne je povedel v 26. minuti, ko je zdael Bamba, Berić, ki je porumenel v 30. minuti, pa je moral v prvem polčasu za nekaj časa zapustiti igrišče, saj si je razbil arkado. A to upornega Krčana ni zaustavilo, saj se je v drugi minuti nadaljevanja odlično znašel v gostujočem kazenskem prostoru in s strelom v spodnji desni kot zadel za končnih 2:0. Desetkratni državni prvaki so po šestih krogih s trinajstimi točkami na visokem tretjem mestu lestvice Ligue 1.

In za konec še zanimivost, po podatkih Opta, je Berić za dva zadetka v dresu St. Etienne potreboval zgolj dva strela.

Graški dvojec že hladil penino, a na naslov bo še potrebno počakati

Graški Sturm je na vročem gostovanju pri LASK-u vse do zadnje četrtine dvoboja držal vodst…