Petar Stojanović in Luka Zahović, dragulja mariborskega prvoligaša, že vse od začetka meseca aprila igrata pod novo pogodbo.


Čeprav je dvojec v začetku lanskega oktobra podpisal novi pogodbi, ju je vodstvo kluba s športnim direktorjem Zlatkom Zahovićem nagradilo z novim dogovorom. Dolžina sodelovanja sicer ostaja enaka kot po prejšnjem dogovoru, torej vse do konca sezone 2016/17, zato gre sklepati, da so se Stojanoviću in Zahoviću izboljšali predvsem finančni pogoji igranja v vijoličastem dresu.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Znani termini prvega kroga, otvoritev 36. sezone državnega prvenstva bo v Lendavi

Nogometna zveza Slovenije je potrdila termine za tekme prvega kroga državnega prvenstva. T…