Eden pomembnejših členov drugoligaša iz Brežic, Sebastian Lesjak, bo spomladanski del sezone očitno nosil rdeče-črni dres ajdovskega Primorja.

Enaindvajsetletni visokorasli vezist iz Tolmina je v jesenskem delu bil pomemben člen v moštvu Brežic 1919, ki je prvi del sezone zaključila na zadnjem mestu 2. SNL in bo spomladi imela težko delo v borbi za mesta za obstanek. Naloga bo, kot kaže, še težja, saj je bil Lesjak pomemben člen Brežičanov in je zbral 16 nastopov, kar 15-krat se je znašel v začetni enajsterici. Trikrat se je tudi vpisal med strelce.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…