Potem ko je zaradi grobega prekrška Gregor Bajde bil v 4. krogu prvenstva izključen na tekmi s Celjem, so ga pri Nogometni Zvezi Slovenije suspendirali za tri tekme. Napadalec šiškarjev je bil na svojem debitantskem nastopu strogo kaznovan, a so se pri Bravu pritožili na vodstvo NZS-ja in tožbo dobili.


Po dveh odigranih tekmah, na katerih je bil primoran počivati, se Bajde vrača v kader že na naslednji tekmi, ki bo sicer za še neporaženo ekipo iz Ljubljane še kako pomembna. Odhajajo namreč na težko gostovanje v Ljudski Vrt, kjer se bo napadalec soočil prav s svojimi nekdanjimi soigralci iz Maribora.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Jure Vitulič
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…