Olimpija bo po veliki zmagi na derbiju, naslednjo tekmo odigrala brez Dina Skenderja. Slednji je na včerajšnji tekmi prejel rumeni karton, ki je bil drugi v letošnji sezoni, kar pomeni, da ga na naslednji tekmi nebo na klopi Olimpije.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po epizodi v Celju se Nieto vrača v matični klub

Španski bočni branilec Juanjo Nieto se po dveh sezonah v dresu Celja ponovno vrača v domov…