Disciplinski sodnik NZS je včeraj odredil kazni za drugoligaše, po odigranem desetem prvenstvenem krogu.


Nogometaš Brežic Matic Predanič, si je zaradi nasilnega štarta prislužil dve tekmi kazni, disciplinski sodnik pa je ob tem upošteval opravičilo in pisno izjavo nogometaša.

Krško bo plačalo 200 evrov kazni, zaradi prejetih petih rumenih kartonov, nogometaš Drave Matic Marcius pa bo odsoten eno tekmo.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…