Domžalčani so se hitro odzvali na visok poraz z Olimpijo. Na novinarski konferenci je trener Stevan Mojsilović podrobno analiziral potek tekme, medtem ko je športni direktor Matej Oražem nekaj besed namenil tudi sodniški trojici, ki svojega dela v Domžalah ni opravila.


Posnetek izjav trenerja Stevana Mojsilovića in športnega direktorja Mateja Oražma.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga
Komentarji so onemogočeni.

Poglejte še

Frelih tik pred vrnitvijo v domovino

Kot vse kaže se Žiga Frelih ponovno vrača v slovensko prvo ligo. Visokorasli čuvaj mreže s…