Novo pripravljalno srečanje so včeraj zvečer odigrali tudi nogometaši Aluminija. Potem ko so Kidričani v preteklih obračunih namučili Zavrč in Olimpijo ter napolnili mreži Drave in Maribora B, vodilnih ekip 3. SNL sever, so imeli precej več težav z Odranci.

Obračun z vodilno ekipo 3. SNL vzhod se je v kidričevskem Športnem parku končal brez zmagovalca. Varovanci domačega stratega Damijana Romiha so do vodstva prišli v zaključku prvega polčasa, ko je gostujočo mrežo načel Luka Prašnikar, ki je napad “šumarjev” okrepil v zimskem prestopnem roku. A Prekmurci se niso predali in so izid poravnali še pred odhodom na odmor, ko se je zadetka razveselil obetavni Aljoša Gregorec. Gostje so v šesti minuti nadaljevanja celo povedli, potem ko je podajo Bojana Matjašeca izkoristil Matej Murat, ki je v zimskem prestopnem roku prestopil iz ptujske Drave. Odranci so vodstvo držali vse do zadnje minute, ko je za končnih 2:2 zadel Lovro Bizjak.

ALUMINIJ KIDRIČEVO 2:2 ODRANCI
Prašnikar, Bizjak; Gregorec, Murat

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …