Nogometaši Zavrča so odigrali še šesto pripravljalno srečanje, v Bakovcih so se pomerili z Jagodino, tretjeuvrščenim moštvom srbskega prvenstva, ki se na novo sezono pripravlja na prekmurskih tleh.

Obračun je pripadel varovancem trenerja Željka Orehovca, ki so srbskega predstavnika v kvalifikacijah Evropske lige ugnali z izidom 2:1. Zavrč je povedel v 28. minuti, ko je Nikola Šafarić izvedel prosti strel z 20 metrov, vodstvo Haložanov pa je povišal Matija Smrekar, ki je tik pred odhodom na odmor zadel z bele točke. Končni izid srečanja je v 68. minuti postavil Šušnjar, ki je zadel že na tekmi z novomeško Krko. Zavrčane nova pripravljalna tekma čaka v torek, ko bodo še tretjič to poletje gostovali v Zagrebu, kjer se bodo pomerili s Hrvatskim Dragovoljcem.

ZAVRČ 2:1 JAGODINA
Šafarić (28′), Smrekar (44′); Šušnjar (68′)

Zavrč: Ranilović, Kurbus, Sambolec, Datković, Dugolin, Šafarić, Cvek, Kokol, Kresinger, Težak, Smrekar. Igrali so še: Mrmić, Hočevar, Lešnik, Eršek, Benić, Ignjatić, Matjašič, S. Čeh. Trener: Željko Orehovec.
Jagodina: Jokić, Miladinović, Mijatović, Gašić, Deak, Lepović, Cvetković, Janković, Ivanović, Marinković, Stoicev. Igrali so še: Perić, Milinković, Filipović, Šimac, Ilić, Martinović, Mitošević, Jakimovski, Đurić, Arsenijević, Šušnjar. Trener: Mladen Dodić.