Zavrčani so po torkovem gostovanju na reški Rujevici, kjer so z izidom 6:0 izgubili proti prvemu moštvu Rijeke, včeraj gostovali še pri severnih sosedih. Četa trenerja Ivice Solomuna je gostovala v Zgornji Avstriji, v Paschingu, nedaleč stran od Linza.

Prav linški LASK, ki po jesenskem delu drugoligaškega tekmovanja zaseda tretje mesto razpredelnice,  je bil nasprotnik Haložanov, ki so se v enajsti pripravljalni preizkušnji veselili še pete zmage. Zavrčani so vse tri zadetke dosegli že v prvem polčasu, pod dva gola se je podpisal Veljko Batrović, uspešen je bil tudi zimski prišlek Dean Tišma. Poraz domače zasedbe, ki je v sklopu priprav odigrala šele prvo srečanje, je v drugem polčasu omilil izkušeni Brazilec Fabiano.

LASK LINZ 1:3 ZAVRČ