Zavrčani so odigrali še drugo pripravljalno preizkušnjo. Potem ko so pred dnevi remizirali z makedonsko Škendijo, so morali včeraj priznati premoč gruzijskemu Dinamu iz Tbilisija, v minuli sezoni tretjeuvrščeni ekipi državnega prvenstva.

Gruzijci, ki so pred dnevi s 3:1 ugnali tudi Domžalčane, so na močno razmočenem rezervnem igrišču završkega Športnega parka povedli že v šesti minuti, ko je vratarja Sašo Drevena premagal Giorgi Kvilitaia. Zavrčani si kaj prida veliko priložnosti niso pripravili, so pa ob koncu prvega polčasa zatresli tudi okiv vrat. Obe moštvi sta v drugem polčasu posegli po številnih menjavah, zmago Dinama pa je v zadnji minuti rednega dela srečanja potrdil Giorgi Papunashvili.

ZAVRČ 0:2 DINAMO TBILISI
Kvilitaia (6′), Papunashvili (90′)
Zavrč – začetna enajsterica: Dreven,  Muženjak, Antić, Bogdan, Datković, Pihler, Polić, Škvorc, Glavica, Zorko. Trener: Ivica Solomun.