“Moje razmišljanje je takšno, da v drugem delu sezone tudi za ceno kakšnega poraza uveljavimo mlado ekipo ter pripravimo dobro okostje, ogrodje in osnovo za prihodnjo sezono,” je pred dnevi v intervjuju za SNPortal poudaril Hari Arčon.


Predsednik novogoriškega prvoligaša je dejal, da bodo v nadaljevanju državnega prvenstva priložnost v dresu članskega moštva dočakali tudi najbolj obetavni člani mladinskih selekcij. Prve članske minute je že v zadnjem jesenskem dejanju, ko so Goričani remizirali v Celju, okusil Leon Marinič. Osemnajstletnega vezista je v pogovoru za naš portal pohvalil tudi Amel Džuzdanović, nadarjenost pa so prepoznali tudi v vodstvu kluba, saj je novogoriški up v družbi zastopnika Erika Furlana vodstvu sinjemodrih obljubil kar triinpolletno zvestobo in sklenil prvo profesionalno pogodbo v karieri.

Vodstvo četrtouvrščenega prvoligaša je tako storila enega od korakov do uveljavitve klubske usmeritve, saj se je uprava zavezala, da bo priložnost namenjala predvsem domačim nogometnim upom.

  • Ajaxov talent podpisal za Celje

    Nogometni klub Celje je z navdušenjem naznanil podpis pogodbe z Jahnoahom Markelom, 21-let…
  • Zmaji dobili novega člana

    Nogometni klub Olimpija je okrepil svoje vrste z novim igralcem. Gre za 23-letnika iz Nemč…
  • Znani so pari za sezono 2024/25

    Danes ob 12:00 je na sedežu Nogometne zveze Slovenije potekal žreb parov za sezono 2024/25…
Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Šiškarji novega napadalca našli pri Olimpiji

Prišlo je do prestopa igralcev med obema ljubljanskima prvoligašema. Iz vrst Olimpije se j…