Domžalčani so ob 14. uri pričeli še drugo pripravljalno srečanje. Po Radomljah v domžalskem Športnem parku gostuje še celovške Austrie, ki je vskočila po odpovedi Red Bull Salzburga, ki je po prihodu novega trenerja Garcie odpovedal že načrtovano prijateljsko srečanje.


Trener Luka Elsner znova pogreša peterico nogometašev, saj Dejan Milić, Juninho, Zeni Husmani, Slobodan Vuk in Miha Blažič zaradi okrevanja po poškodbah niso v kadru. Zato pa se vodstvu domžalskega kluba dokazuje četverica nogometašev na preizkušnji – Clément Dragon, brata Eman in Adi Marković ter Aleksandar Damčevski. Prvi je Francoz, drugi in tretji pa sta mlada Norvežana z bosansko-hercegovskim poreklom. Med četverico pa je najbolj zanimiv Damčevski.

Gre za osrednjega branilca, ki je bil leta 2014 stalni reprezentant makedonske članske reprezentance, štirikrat je tudi zaigral. V Strasbourgu rojeni nogometaš, ki ima poleg makedonskega tudi francoski potni list, je bil jeseni brez kluba. Nazadnje je bil član NAC Brede, za katero je v pol leta odigral enajst tekem, v drugi polovici minule sezone pa je imel precej težav s poškodbo kolena in posledično je poleti zapustil vrste nizozemskega prvoligaša. Pred meseci se je nekaj dni dokazoval na preizkušnji v Partizanu, a ni zadovoljil pričakovanj Beograjčanov.

  • Ajaxov talent podpisal za Celje

    Nogometni klub Celje je z navdušenjem naznanil podpis pogodbe z Jahnoahom Markelom, 21-let…
  • Zmaji dobili novega člana

    Nogometni klub Olimpija je okrepil svoje vrste z novim igralcem. Gre za 23-letnika iz Nemč…
  • Znani so pari za sezono 2024/25

    Danes ob 12:00 je na sedežu Nogometne zveze Slovenije potekal žreb parov za sezono 2024/25…
Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Mladi reprezentant ostaja doma! Aluminij stavi na kontinuiteto

Rok Schaubach, mladi steber obrambe Aluminija, ostaja v Kidričevem še vsaj tri sezone. Dva…