Nejc Pečnik se je pred dnevi vrnil v Crveno zvezdo in z rdeče-belimi sklenil nov, dveletni dogovor. Tekmovalni premor, ko je bil Korošec več kot tri tedne tudi brez kluba, mu očitno ni škodil.

To je potrdil tudi včerajšnji pripravljalni obračun Beograjčanov, ki je bil zadnji pred začetkom nove sezone. Moštvo trenerja Nenada Lalatovića je za zaprtimi vrati Marakane s 3:1 premagalo BSK Borčo, z dvema zadetkoma pa je levji delež k zmagi pristavil prav slovenski reprezentant, ki je prvič zadel v peti minuti, v 40. minuti pa postavil končni izid srečanja. Zvezda je tokrat zaigrala brez poletnih novincev, saj ti zaenkrat še niso bili registrirani. Disciplinska komisija srbske zveze je namreč klubu prepovedala registracijo novih igralcev, dokler le-ta ne poravna poldrugi milijon evrov zaostalih obveznosti. Novo vodstvo kluba je po pisanju Novosti v minulih tednih že poravnalo 1,75 milijona evrov dolga, saj jim je v nasprotnem primeru grozil odvzem točk, po najbolj črnem scenariju pa tudi izključitev iz prvenstva.