Bolgarski prvak Ludogorec se je brez večjih muk uvrstil v tretji krog kvalifikacij Lige prvakov. Moštvo iz Razgrada je večji del naloge opravilo že na prvem srečanju, ko je za zmago s 4:0 zadel tudi Roman Bezjak.

Koroški napadalec je bil uspešen tudi na povratnem obračunu v Luksemburgu, kjer se je srečanje končalo z izidom 1:1. 25-letni nogometaš je mrežo domačega moštva zatresel v 51. minuti, potem ko je izkoristil zmedo domačih branilcev in po strelu z bližine zadel za 1:0. Dudelange se je od evropskih nastopov poslovil s častnim zadetkom, ki ga je deset minut pred koncem srečanja dosegel Turpel. Nasprotnik Bolgarov v tretjem krogu kvalifikacij bo najverjetneje beograjski Partizan, ki je v prvi tekmi s 3:0 odpravil ferski HB.