V polnem teku so tudi priprave nekaterih slovenskih legionarjev v tujini, med njimi pridno trenirajo tudi nogometaši Ludogorca, ki so v minuli sezoni v Bolgariji osvojili dvojno krono.

Klub iz Razgrada se na novo sezono pripravlja v Angliji, moštvo trenerja Stojča Stoeva je včeraj popoldne odigralo prvo pripravljalno srečanje na angleških tleh, Bezjak in soigralci so se pomerili z romunskim prvakom Steauo iz Bukarešte in ga premagali z izidom 4:2. Roman Bezjak, ki je v lanski sezoni v vseh tekmovanjih dosegel dvajset zadetkov, je na igrišče pritekel v 71. minuti, tri minute zatem pa se je že vpisal med strelce, potem ko je zadel za 3:0.