V okviru 15. kroga 1. SŽNL smo spremljali dva dvoboja v Ljubljani, kjer so tudi ostale vse točke. Krimovke so na Kodeljevem s 3:1 odpravile Cerklje, Olimpija pa je v Šiški s kar 14:0 odpihnila Ajdovščino.


Pri Zmajčicah je blestela Ana Milović, ki je dosegla kar 10 zadetkov. S tem se je zavihtela tudi na sam vrh najboljših strelk, trenutno ima na računu 25 zadetkov oziroma enega več od Nine Kajzbe. Milovićeva v letu 2021 igra v odlični formi, saj je na treh tekmah spomladanskega dela sezone že kar 18-krat zatresla mrežo nasprotnih ekip. Devetnajstletnica bo v naslednjem krogu odigrala svojo jubilejno 50. tekmo 1. SŽNL, doslej pa je med prvoligašinjami zabila že kar 90 zadetkov.

V tem krogu bi moral biti odigran tudi obračun med Mariborčankami in Radomljankami, a je tekma bila prestavljena na 22. april.

ŽNK Krim RollJet – ŽNK Cerklje 3:1 (0:0)
Andlovič (49′), Janež (67′, 73′); Bergant (70′)

ŽNK Olimpija – Ajdovščina 14:0 (5:0)
Milović (2′, 8′, 12′, 14′, 55′, 76′, 79′, 83′, 85′, 88′), Kumalić (19′, 50′), Kos (61′), Rogan (77′)

ŽNK MB Tabor – ŽNK Radomlje – 22. april

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Ženski nogomet

Dodaj odgovor

Poglejte še

Lana Golob se seli na Škotsko

Slovenska reprezentantka Lana Golob bo v novi sezoni igrala za škotski Glasgow City. To bo…