Murašice dobile novega trenerja Po slovesu sila uspešnega Vladimirja Kokola so nogometašice Mure dobile novega trenerja. Črno-bele bo odslej vodil Ivan Dizdar, ki je nazadnje deloval pri naših južnih sosedih. Opravljal je vlogo športnega direktorja Agrama, ki je v minuli sezoni med hrvaško žensko elito končal tik pod vrhom. … Preberi več