Nogometaši Celja so danes v Novigradu, na Hrvaškem odigrali pripravljalno tekmo proti Osijeku. Tekmo, ki se je začela ob 13.00 uri, so dobili Celjani z rezultatom 1:0. Strelec zadetka je bil 21-letni Egor Prutsev.


Za ekipo iz Knežjega mesta so v prvi postavi začeli: Rozman, Milić, Nemanič, Vuklišević, Vrbanec, Dulca, Kouter, Prutsev, Popović, Aarons in Edmilson. Prvi polčas se je končal z rezultatom 0:0. Za vodstvo Grofov je v 54. minuti poskrbel Prutsev.

Po porazu proti Dinamu, so nogometaši Celja na drugi pripravljalni tekmi prišli do zmage. Naslednji pripravljalni obračun bodo Celjani odigrali 22. januarja, proti poljskemu Pogonu, katerega član je Luka Zahović. Tekma bo odigrana v Turčiji, kjer bodo nogometaši vodilne ekipe Prve lige Telemach opravili drugi del zimskih priprav.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Prvi trening Tanrıvermişa: kdo je bil, kdo manjkal in kaj sledi

Nogometaši Maribora so v danes prvič zavihali rokave in zakorakali v priprave na sezono 20…