Ker ta vikend ni tekem v Prvi Ligi Telekom Slovenije so nekateri prvoligaši že izkoristili možnost igranja pripravljalnih srečanj. Petkovo popoldne so tako za testiranje forme izkoristili Goričani, Krčani in Celjani.


Goričani so se v Puli pomerili z domačo Istro 1961 in priznali premoč hrvaškemu prvoligašu, ki je tekmo odločil v 74. minuti, ko je zadel Mierez.

NK Istra 1961 : ND Gorica 1:0 (0:0)

Z hrvaškim prvoligašem se je merila tudi ekipa iz Krškega, ki se je v Koprivnici pomerila z Slaven Belupom. Hrvaški prvoligaš se je po hat-tricku Meteusa Lime in zadetku Mateja Jelića veselil izdatne zmage z 4:0.

Slaven Belupo : Krško 4:0

Nogometaši Celja so se na svoji Areni Z`dežele pomerili z zagrebško Lokomotivo. Tudi v tej tekmi so se zmage veselili hrvaški prvoligaši. Za zmago je v Celju zadel Đorđe Rakić.

Celje : Lokomotiva Zagreb 0:1

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Mura v zimi brez iluzij: cilj je jasen, poti pa malo

Mura je vstopila v zimo z občutkom negotovosti, ki ga v Murski Soboti niso vajeni. Klub, k…