Nogometni mediji pri naših severnih sosedih so se danes razpisali o novi potencialni okrepitvi graškega Sturma na sredini igrišča. To naj bi bil nihče drug kot Svit Sešlar, o čemer smo že poročali.


Odškodnina, ki so jo avstrijski pokalni prvaki za zdaj pripravljeni plačati po poročanju medijev znaša približno 850 tisočakov, kar je sicer precej manj od zneskov, ki si jih v vodstvu slovenskih prvakov obetajo ob prodaji svojih najboljših nogometašev.

Mednje prav gotovo sodi tudi 21-letni član slovenske mlade reprezentance. Športni direktor Olimpije Goran Boromisa pričakuje precej več in poudarja, da pod ceno ne bodo prodajali. “Lahko potrdim zanimanje za Svita Sešlarja, nismo pa dobili uradne ponudbe. Smo državni prvaki, maksimalno zavzeto se pripravljamo na Evropo, tam je zdaj naš fokus. Če bo prišla prava ponudba, bomo prisluhnili, pod ceno pa ne bomo prodajali,” je v pogovoru za Nogomanio dejal 36-letni Hrvat, ki vrednost Sešlarja ocenjuje za približno dvakrat višjo od ponujene.

Nedavno so v pisarnah ljubljanskega prvoligaša zavrnili tudi ponudbo AIK-a iz Stockholma, ki se zanima za usluge kapetana zmajev Timija Maxa Elšnika.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Kidričevem pozdravili branilca in napadalca

Na prvoligaško sezono se zavzeto pripravljajo tudi v Kidričevem, kjer bodo po letu premora…